Aktualności

Awans w rankingu Rzeczpospolitej
22.06.2015 11:57

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że w prestiżowym, ogólnopolskim Rankingu Kancelarii Prawniczych 2015 przygotowanym przez dziennik „Rzeczpospolita", nasza Kancelaria  awansowała na 75 miejsce w skali całej Polski pod względem liczby prawników ogółem pracujących na wyłączność dla danej kancelarii. Nasz sukces jest tym większy, że w Rankingu sklasyfikowano aż 282 kancelarie.

W związku z powyższym pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom za to, że okazali nam zaufanie powierzając opiekę prawną swoich interesów.

Zapewniamy, że skuteczność działania ku ich zadowoleniu będzie nadal istotą działania Kancelarii. 

życzenia
22.12.2014 10:13

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nadchodzącym Nowym 2015 rokiem składamy najserdeczniejsze życzenia dużo radosnych chwil spędzonych w gronie rodzinnym, wszelkiej pomyślności, zdrowia i spełnienia zamierzonych celów, aby cały nadchodzący 2015 rok przyniósł wiele sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Ranking Rzeczpospolitej
22.04.2014 08:18

 Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza zajęła 83 miejsce na rynku Polskim, co pozwoliło się uplasować na 6 miejscu w Regionie Dolny Śląsk i Lubuskie.

SUKCES w rankingu Rzeczpospolitej
25.04.2013 19:30

 Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza zajęła 88 miejsce na rynku Polskim, co pozwoliło się uplasować na 5 miejscu w Regionie Dolny Śląsk i Lubuskie.

APLIKANT RADCOWSKI praca

APLIKANT RADCOWSKI praca
20.06.2012 14:23

Zatrudnimy aplikanta radcowskiego na stanowisko asystenta radcy prawnego. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy kancelarii lub złożenie ich osobiście
w naszej siedzibie.  

WYSOKA POZYCJA OBRONIONA!

WYSOKA POZYCJA OBRONIONA!
29.04.2011 09:56

 Całoroczne wysiłki w trosce o rozwój i jakość obsługi prawnej zaprocentowały kolejną wysoką pozycją
w rankingu Rzeczypospolitej. Podobnie jak w roku ubiegłym Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza znalazła się już około 120 miejsca rankingu ogólnopolskiego oraz na 12 w regionie (województwa dolnośląskie
i lubuskie).

RANKING GAZETY PRAWNEJ

RANKING GAZETY PRAWNEJ
09.03.2011 15:18

"Siódmy z kolei ranking kancelarii prawnych ma dla nas szczególne znaczenie. To pierwsze dogłębne zestawienie
i porównanie kondycji rynku usług prawniczych po kryzysie. Przyjmując to za istotny probierz stanu całej gospodarki kraju, możemy mówić nie tylko o wyraźnej stabilizacji, ale też optymistycznych perspektywach rozwoju w 2011 r. (...)

Sprawdziliśmy, które kancelarie najlepiej radziły sobie na rynku usług prawnych w 2010 roku. W tegorocznej edycji oceniliśmy 97 z nich
w dziewięciu kategoriach. Za aktywne wspieranie młodych prawników, działalność pro publico bono i wkład w restytucję dóbr narodowych przyznaliśmy specjalne wyróżnienia. "

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/493995,vii_ranking_kancelarii_prawnych.html

źródło: Dziennik Gazeta Prawna wyd. Infor nr 47

JESZCZE WIĘKSZY ZESPÓŁ RADCÓW
25.02.2011 13:01

Już wkrótce nasz zespół radców prawnych zostanie rozszerzony o współpracę z mecenas Barbarą Jasińską, która dzięki swej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnością wzbogaci zakres ofertowy kancelarii.

Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza doceniając siłę synergii zespołowej stale dąży do rozwoju w zakresie kadrowym,
co owocuje w naszych efektach pracy.  Nasz rozwój w tym obszarze jest dla klientów kancelarii widoczną korzyścią w formie wzrostu efektywności i biegłości prowadzenia spraw.

NIEUSTANNY ROZWÓJ

NIEUSTANNY ROZWÓJ
30.10.2010 15:43

 

Aby zwiększyć poziom obsługi klienta powiększamy swoją dotychczasową siedzibę przy ulicy Świętego Mikołaja we Wrocławiu. Odnowione, dwa razy większe biuro jest już do dyspozycji pracowników i klientów. Stworzone po to, aby w miłej atmosferze nowoczesnego wnętrza wspólnie z Państwem dyskutować nad rozwiązaniami problemów prawnych.  Serdecznie zapraszamy.

SUKCES w rankingu Rzeczpospolitej

SUKCES w rankingu Rzeczpospolitej
27.10.2010 00:55

Na początku 2010 wyszła już ósma edycja rankingu Rzeczpospolitej, z rekordowym wskaźnikiem frekwencji. Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza zajęła 122 miejsce na rynku Polskim, co pozwoliło się uplasować na 11 miejscu w województwie dolnośląskim.


 

GMINA MILICZ

GMINA MILICZ
15.10.2010 14:22

Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza będzie odpowiadała za zastępowanie Gminy
w postępowaniach administracyjnych i procesowych, jak i za bieżącą obsługę prawną.

- O wyborze Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelarii Prawniczej zdecydowała nie tylko umiejętność poruszania
się Kancelarii w obszarze prawa samorządu terytorialnego, ale także doświadczenie w obsłudze procesów inwestycyjnych - tak wybór komentuje Burmistrz Gminy Milicz Pan Paweł Wybierała.